KONST / Litografier / Färglitografi 13862133
nr 1386 2133
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 5/29, figurer, 28x38, yttermått inklusive ram: 31x41 cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:35:41
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
22 mar